design.it

design.it

15 October, 2018

Pri začiatkoch MYMAME sme do spolupráce prizvali kreatívnych ľudí. A nie len tak od brucha. Prizvali sme tých, čo sú nášim srdciam blízki. Podali sme si ruky a pustili sa do práce. Bola to radosť. A dodnes sa tešíme, že sú s nami na jednej lodi. 

Nedávno sme zistili, že hneď štyria z nich budú prednášať na konferencii Design.it.

Tina Minor
Dominka Žáková
Martin Bajaník
Rudolf Letko

MYMAME je hrdým partnerom konferencie. A okrem prekvapenia pre priamych účastníkov, sme sa rozhodli odmeniť aj vás, našich dennodenných zákazníkov. Ponuku krytov od umelcov, ktorých MY MÁME a budú prednášať, bude možné až do skončenia týždňa, v ktorom sa konferencia koná, zakúpiť so zľavou 20%*

Možno ste z tých, čo o tomto podujatí nevedia veľa. Vedzte, že sa jedná o nultý ročník študentskej konferencie o dizajne a vizuálnej komunikácii. Návštevníkov čakajú 2 bloky a 9 prednášok v jednom dni. Témy z oblasti dizajnu, vizuálnej komunikácie, UX & IU dizajnu či umenia. 

Design.it sa odohrá 17.10.2018 v Trnave, v nedávno otvorenom priestore na Nádvorí. Kde sa skrýva aj kultúrne centrum Malý Berlín. Všetko spáchali študenti s ich zanietenou pedagogičkou Vlaďkou. 

– – – – – –

* - akcia platí do 23:59 nedele 21.10.2018

 Ako sa nechať správne pokryť
Ak chceš, aby sa tvojmu telefónu pokrytie páčilo, si na správnom mieste. Áno! Tu sa dozvieš, ako sa nechať pokryť.

V prvom rade si treba ujasniť, ktoré značky a typy telefónov sa pokryť dajú:

Apple / iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR, iPhone 11 a iPhone 11 Pro
Samsung / S6, S7, S7 Edge, S8, S9

Modely od značiek Apple a Samsung budú časom pribúdať. A to podľa najnovších trendov a dopytu zákazníkov vlastniacich modely, ktoré v aktuálnej ponuke nie sú. Pokiaľ si majiteľom smartfónu od značky Huawei, Lenovo, Nokia, Sony Ixperia, Google pixel a podobne, je, žiaľ, viac ako pravdepodobné, že ťa pokryť nevieme. Pre našu technológiu výroby je, nateraz, nemožné zohnať materiál pre potlač iných značiek ako Apple a Samsung.
Telefón sa dá pokryť dvomi spôsobmi. Bezpečne a najsambezpečnejšie. Tu je stručný a prehľadný návod, ako na to:
Návod k výberu krytu

Všetky kryty, ktoré ponúkame, sú vyrábané nami, ručne s pomocou unikátnej technológie. Kryt sa vždy vyrába až po prijatí konkrétnej objednávky, čiže váš kryt bol naozaj robený len a len pre vás. Pokrývače vyrábame tu na Slovensku, v Bratislave. Žiadna Čína, žiadne dzeci (ak nerátame, naše, ktoré sa nám tu občas motajú pod nohami).  Sme šťastní zo všetkých pozitívnych ohlasov, že kryty su nielen krásne, ale naozaj chválite aj vysokú kvalitu! O to nám presne išlo! Ak si objednáte verziu nárazuvzdornú (TOUGH), nebojte sa, keď sa bude mobil ťažšie nasádzať do krytu, kľudne pritlačte a keď to sadne, tak pochopíte, prečo to možno šlo tak ťažko. Ide o to, že čím viac kryt priľne, tým viac chráni mobil. Mobil bude NAOZAJ na porádečku a potvrdili nám to už mnohí žúrujúci ľudia, či tá druhá riziková skupina, t.j. ľudia s malými deťmi. Že prežije každý pád! Aj opakovane. Navyše, kryty sú z recyklovateľného materiálu a to nás hreje pri srdci. Ako aj tá mašina, v ktorej ich pre vás s láskou pečieme. 

Verziu Snap aj Tough ti vieme vyrobiť v matnom či lesklom prevedení. Svoj výber budeš mať možnosť zadať pri objednávaní produktu*. Tu je príklad lesklého a matného prevedenia rovnakého dizajnu.
 

* Kryty z kolekcie “Rozum vo vrecku” sa vyrábajú, na žiadosť autora, len v matnom prevedení. Dizajny z kolekcie Tiny Minor zase prezmenu nesedia na každý druh krytu, preto je možnosť výberu pokrytia vášho zariadenia skromnejšia.