design.it

design.it

15 Október, 2018

Pri začiatkoch MYMAME sme do spolupráce prizvali kreatívnych ľudí. A nie len tak od brucha. Prizvali sme tých, čo sú nášim srdciam blízki. Podali sme si ruky a pustili sa do práce. Bola to radosť. A dodnes sa tešíme, že sú s nami na jednej lodi. 

Nedávno sme zistili, že hneď štyria z nich budú prednášať na konferencii Design.it.

Tina Minor
Dominka Žáková
Martin Bajaník
Rudolf Letko

MYMAME je hrdým partnerom konferencie. A okrem prekvapenia pre priamych účastníkov, sme sa rozhodli odmeniť aj vás, našich dennodenných zákazníkov. Ponuku krytov od umelcov, ktorých MY MÁME a budú prednášať, bude možné až do skončenia týždňa, v ktorom sa konferencia koná, zakúpiť so zľavou 20%*

Možno ste z tých, čo o tomto podujatí nevedia veľa. Vedzte, že sa jedná o nultý ročník študentskej konferencie o dizajne a vizuálnej komunikácii. Návštevníkov čakajú 2 bloky a 9 prednášok v jednom dni. Témy z oblasti dizajnu, vizuálnej komunikácie, UX & IU dizajnu či umenia. 

Design.it sa odohrá 17.10.2018 v Trnave, v nedávno otvorenom priestore na Nádvorí. Kde sa skrýva aj kultúrne centrum Malý Berlín. Všetko spáchali študenti s ich zanietenou pedagogičkou Vlaďkou. 

– – – – – –

* - akcia platí do 23:59 nedele 21.10.2018